3:2 | ||
Teleszyna Przykona | SRW Łuczywno |
Przyszli:
Paczka Piotr (Górnik Konin)
Majewski Krzysztof (GKS Lisewo)
Kozłowski Michał (Polonus Kazimierz Biskupi)
Kubsik Piotr (Warta Helenów-Kramsk)
Strużyński Maciej (wznowił treningi)
Chojnacki Leszek (wznowił treningi)
Siekacz Krzysztof (wznowił treningi)
Odeszli:
Kaszczyński Daniel (GKS Osiek Wielki)
Bartosz Rebelak (GKS Osiek Wielki)
Bartłomiej Czypryniak (GKS Osiek Mały)
Zieliński Krystian (GKS Osiek Mały)
Grudziński Szymon (GKS Sompolno)
Puszczyk Dominik (koniec wypożyczenia)
W ramach czwartkowego treningu SRW Łuczywno rozegra sparing z drużyną z Tuliszkowa
Tulisia Tuliszków - SRW Łuczywno
godzina 19:00
30 sierpnia rozpoczną się rozgrywki konińskiej klasy A. Podobnie jak przed rokiem zdecydowano się na utworzenie dwóch grup na tym poziomie rozgrywkowym. SRW Łuczywno swój pierwszy mecz rozegra z drugą drużyną Brudzewa 30.08.2014.
Mecze SRW-u w rundzie jesiennej:
sobota, 30 sierpnia 2014: SRW Łuczywno - Kasztelania II Brudzew (godzina 17:00)
sobota, 6 września 2014: Wicher Dobra - SRW Łuczywno (godzina 17:00)
sobota, 13 września 2014: SRW Łuczywno - Górnik Wierzbinek (godzina 17:00)
sobota, 20 września 2014: Teleszyna Przykona - SRW Łuczywno(godzina 16:00)
sobota, 27 września 2014: SRW Łuczywno - Orzeł Kaweczyn (godzina 16:00)
niedziela, 5 października 2014: Baszta Przedecz - SRW Łuczywno (godzina 16:00)
sobota, 11 października 2014: SRW Łuczywno - GKS Olszówka (godzina 16:00)
niedziela, 19 października 2014: Grom Malanów - SRW Łuczywno (godzina 15:00)
sobota, 25 października 2014: SRW Łuczywno - Sparta Barłogi (godzina 15:00)
niedziela, 2 listopada 2014: SRW Łuczywno - GKS Osiek Wielki (godzina 14:00)
sobota, 8 listopada 2014: Nałecz Babiak - SRW Łuczywno (godzina 13:00)
Po bardzo złej grze w pierwszym sparingu SRW remisuje z drużyną z Osieka Małego 1-1
Bramke na wage remisu strzelił Wiesław Tomaszewski.
Skład:
Kurz Sylwester - Rebelak Dawid, Czaplewski Radosław, Wdzieczny Adrian, Robak Tomasz - Wiśniewski Mariusz, Kowalski Szymon, Radomski Leszek, Robak Łukasz - Kowalski Tomasz, Norbert Kozłowski
Ponadto zagrali: Tomaszewski Wiesław, Zaczkiewicz Andrzej.
|
Najbliższa kolejka 1 |
A-klasa » Konin | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe |
|
dzisiaj: 27, wczoraj: 32
ogółem: 629 837
statystyki szczegółowe